דף הבית >> ספרים

ספרים

פעם אחת וזהו - חובב חת

פעם אחת וזהו

"פעם אחת וזהו" הינו רומן היי טק סוחף, מרגש ומפתיע. הרומן עוקב אחר אייל, סמנכ"ל שיווק מצליח בחברת סטארט טפ, בתקופת בועת ההיי טק, שמחלי לבגוד באישתו. אייל נהנה מזוגיות ואהבה, הצלחה בעבודה ונראה שחייו מתנהלים בכיון הנכון. ובכל זאת, אייל חי עם תחושה של החמצה ומכנן בו הרצון לבגוד באישתו והוא אף רוקם תוכנית לעשות את זה רק פעם אחת - וזהו.

לחצו כאן לקטע קריאה מהספר "פעם אחת וזהו" >>

לסרטון של חובב על הספר >>

לרכישת הספר >>

 

 


היתוש הכתום רוצה שתתחתן, חובב חת

היתוש הכתום רוצה שתתחתן

סטודנט מזמין לובסטר במסעדה. ייסורי המצפון שלו על הסבל שנגרם ללובסטר מוביל אותו למסקנות מפתיעות ולהרפתקה מוזרה. בחור צעיר מוצא עצמו אחראי למעשה נורא. הצורך שלו לבקש סליחה ולכפר על חטאיו גורם לו לצעדים דרסטיים. זמר שידע הצלחה גדולה בעבר, מוצא דרך מקורית לנסות להחיות את הקריירה הדועכת.

אלה הן כמה מהדמויות בקובץ הסיפורים, היתוש הכתום רוצה שתתחתן, שגיבוריו, מוצאים דרכים מפתיעות עד כדי אבסורד להתמודד עם האתגרים שהחיים מציבים בפניהם. 

לחצו כאן לקטע קריאה מהספר "היתוש הכתום רוצה שתתחתן" >>

לסרטון של חובב על הספר >>

לרכישת הספר >>

 

 


כדור בלב - מותחן כדורגל, חובב חת

כדור בלב

"כדור בלב" הנו מותחן כדורגל סוחף ואותנטי, המתאר את מאחורי הקלעים של עולם הכדורגל. התהילה חסרת-הגבולות והכסף הגדול שהם מנת חלקם של כוכבי המשחק שמלהיב את העולם, מעוררים אלימות, שחיתות ויצרים אפלים. על-אף העניין הרב שמעורר כדורגל בארץ, אין כמעט ספרות עברית למבוגרים שהעזה "לרדת אל העם" ולספר סיפור בנושא.

בשפה יומיומית וטבעית מביא חובב חת דיוקן אמין של אדם צעיר המתלבט בין מוסריות להצלחה, בין חברות לכסף, בין אהבה לפיתויים מיניים.
 

לחצו כאן לקטע קריאה מהספר "כדור בלב" >>

לחצו כאן לצפייה בסרטון "כדור בלב" >>

לרכישת הספר >>

logo tag
פותח ע"י תג